اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
ارائه خدمات پوستمثل فصل ها زیبا باشید

خطوط عرضی ناخن

بیمار کودکی ۱۰ ساله که حدود دو ماه قبل واجد ضایعات تاولی در دست و دهان بوده است که پزشک معالج تشخیص بیماری ویروسی دست ، پا،دهان را برای وی مطرح کرده است.

و اما تشخیص:

در واقع ما با مشکلی از ناخن به نام Beau's lines یا خطوط عرضی ناخن طرفیم که در این مشکل ،قسمت پروگزیمال از دیستال ناخن جدا میشود که در این حالت به نظر بیننده گویا که روی ناخن خط عرضی افتاده است .

اینستاگرام دکتر ناظمی

علت ایجاد:

این حالت در واقع در واکنش به استرس فیزیکی یا روانی ایجاد میگردد به قسمی که در موقع استرس که در case ما عفونت ویروسی بوده ناخن موقتاً ساخته نشده و دوباره ساختن ناخن طبیعی میگردد. این چند روز توقف رشد منجر به دو تکه شدن ناخن و ایجاد خطوط عرضی در آن میشود. موقعیت فوق بسیار شایع است علی الخصوص در بچه ها .
بارها با والدینی مواجه بوده ام که با اضطراب زیاد برای این مشکل مراجعه کرده بودند چرا که فکر می کردند کودکشان مبتلا به قارچ ناخن یا مشکل مهمی در ناخن شده اند

نکته خیلی مهم این است که این حالت خود محدود شونده و گذراست و فقط باید به والدین اطمینان خاطر داد که به زودی با رشد ناخن و جایگزین شدن کامل قسمت پروگزیمال ناخن ناخن بدون هیچ عارضه ای به شکل قبل بر میگردد.

تزریق بوتاکس از جمله پرکاربردترین اقدامات جوانسازی قابل انجام در مراکز تخصصی پوست است. با این روش، می‌توان در زمانی کوتاه و با حداقل هزینه، به رفع بسیاری از خطوط و چین و چروکهای پوست پرداخت. توصیه می‌شود برای تزریق بوتاکس حتماً به مراکز معتبر و مجاز تحت نظر پزشک مراجعه نموده، با این کار هم از نتایج مطلوب برخوردار شوید و هم از عوارض غیر معمول این روش رهایی یابید. کلینیک دکتر لادن ناظمی با سالها تجربه در این زمینه و در محیطی آرام و منطبق بر معیارهای کنونی، آماده خدمت رسانی به متقاضیان جوانسازی با تزریق بوتاکس در اصفهان می‌باشد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت پوست با نخ برای چه کسانی مناسب است؟لیفت پوست با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت با نخ در اصفهان با ماندگاری بالا و بدون نیاز به برش و بخیه توسط دکتر لادن ناظمی انجام می‌پذیرد. از این روش برای لیفت کلی پوست صورت مانند لیفت خط فک و چانه، لیفت گونه و لب استفاده می‌شود ... ادامه مطلب

مزونیدلینگ چیست؟مزونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ روشی برای جوانسازی پوست و درمان برخی از عوارض و مشکلات پوست است. این روش در واقع تلفیقی از مزوتراپی و میکرونیدلینگ می‌باشد. ... ادامه مطلب

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل چگونه انجام می شود؟زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

تزریق ژل زاویه سازی صورت از اقداماتی است که در چند سال اخیر با اقبال فراوانی روبرو شده است. از این روش برای باری بهبود و اصلاح فرم فک و چانه استفاده می‌شود و در نهایت زاویه مناسب تری به نیمه پایینی صورت می‌دهد ... ادامه مطلب

بیوگرافی

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465