اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
مثل فصل ها زیبا باشیدارائه خدمات پوست
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جوانسازی پوست / معرفی لیزرهای تخریبی و کاربرد آنها

معرفی لیزرهای تخریبی و کاربرد آنها

از میان روشهای مختلف جوانسازی پوست ، یکی از موثرترین شیوه های برطرف کردن چروکهای متوسط تا عمیق پوست صورت استفاده از لیزرهای تخریبی مانند اربیوم و لیزر CO2 است. درمان با لیزرهای تخریبی در یک جلسه می تواند هم چروکهای ظریف تا متوسط سطح پوست را در اطراف چشم واطراف دهان کمتر کند ، هم به لیفتینگ پوست بپردازد.

لیزرهای تخریبی با تاباندن اشعه لیزر به سطح پوست، یک لایه از پوست را برمیدارند. بدین ترتیب چینهای ظریف، جای جوش و اسکارهای قدیمی نظیر آبله مرغان، جای زخمهای قدیمی و بسیاری از ضایعات دیگر سطح پوست بهبود مییابند. به وسیله این لیزرها به سرعت می توان سطح زیادی از پوست را تحت درمان قرارداد و با تکیه بر مهارت و تجربه پزشک با کمترین عوارض روبرو شد.

انواع لیزرهای تخریبی و غیر تخریبی توسط دکتر لادن ناظمی در اصفهان برای جوانسازی و رفع بسیاری از مشکلات پوست بکار برده می‌شوند. لطفا جهت دریافت نوبت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن 32240913 - 031 تماس حاصل فرمایید.

انواع لیزرهای تخریبی

لیزرهای اربیوم و CO2 از انواع تخریبی لیزرها محسوب می‌شوند؛ که میتوانند بسیاری از مشکلات پوستی را برطرف نمایند. این لیزرها به وسیله آب موجود در بافت جذب میشوند و چون بیشتر بافت پوست از آب تشکیل شده است؛ این نوع لیزرها میتوانند پوست را تا هر عمقی تخریب کنند. تخریب پوست که در واقع ایجاد آسیبهای کنترل شده است؛ به پوست این را القا میکند که از تمام نیروی خود برای بازسازی و ترمیم صدمات وارده استفاده کند. همین امر موجب تولید سلولهای جدید و بهبود هر چه بیشتر پوست می‌شود.کاربرد لیزرهای تخریبی

تفاوت لیزرهای تخریبی با لیزرهای غیر تخریبی

ليزرهاي تخريبي فقط روي اپيدرم (سلول‌هاي سطح پوست) اثر مي‌گذارند در حالی که ليزرهاي غير تخريبي فقط روی درم (لايه مياني پوست) مؤثر هستند. لازم به ذکر است ليزر فركشنال حد واسط ليزرهاي تخريبي (ablative) و غيرتخريبي (nonablative) میباشد.

کاربرد لیزرهای تخریبی

اصلی ترین کاربرد لیزرهای تخریبی جوانسازی پوست از طریق از بین بردن لایه های سطحی و ترمیم مجدد پوست با افزایش تولید کلاژن. در نتیجه استفاده از این لیزرها پوست صاف تر شفاف تر و جوانتر خواهد شد. لیزرهای تخریبی همچنین با اثر بر روی لایه اپیدرم پوست منجر به رفع مشکلات پوستی زیر خواهند شد.

زمان اثرگذاری لیزرهای تخریبی

پس از بکارگیری لیزرهای تخریبی، با گذشت 6 تا 9 هفته پوست قوام مستحکم تر و سفت تری پیدا میکند. اثر کلاژن سازی لیزرهای تخریبی در بسیاری از افراد 6 تا 18 ماه ادامه پیدا می کند. به این ترتیب نتایج مفید درمان به ویژه جوانسازی پوست، به تدریج افزایش می‌یابد.

آدرس اینستاگرام دکتر لادن ناظمی

مراقبتهای پس از لیزرهای تخریبی

با گسترش تزریق پرکننده‌ها، افراد سودجو انگیزه پیدا کردند تا بدون دانش، تجربه و مهارت کافی، اقدام به تزریق ژل نمایند. تزریق فیلر در اصفهان نیز خدمتی است که فقط و فقط باید توسط پزشک انجام شود و این اقدام، در اماکنی مانند آرایشگاه‌ها و مراکز غیر مجاز سطح شهر، بر خلاف قاعده است و تخلف محسوب می‌گردد. به همین جهت توصیه می‌شود؛ برای این عمل به پزشکان پوست مراجعه کرده تا از عوارض غیر قابل پیش بینی تزریق ژل یا فیلر جلوگیری نمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
برای لیفت غیر جراحی ابروها چه روشهایی وجود دارد؟برای لیفت غیر جراحی ابروها چه روشهایی وجود دارد؟

برای رفع چین و چروک پیشانی و خط اخم همچنین ترمیم افتادگی ابروها که موجب میشوند چهره ای عصبانی، پیر و خسته داشته باشید؛ می‌توانید با انجام لیفت ابرو توسط دکتر لادن ناظمی در اصفهان اقدام نمایید ... ادامه مطلب

درمان اسکارفرو رفته با تزریق ژلدرمان اسکارفرو رفته با تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر از روشهای نسبتا جدید است که برای بسیاری از اهداف زیبایی و جوانسازی، همچنین درمان برخی عوارض پوستی مانند اسکارهای آتروفیک یا فرو رفته کاربرد دارد ... ادامه مطلب

تزریق ژل زیر چشم به چه منظور انجام می‌شود؟تزریق ژل زیر چشم به چه منظور انجام می‌شود؟

تزریق ژل زیر چشم به منظور درمان گودی، تیرگی و چین و چروک این ناحیه، از اقدامات رایج پوستی است که با کمترین عوارض در مراکز معتبر پوست و مو، توسط پزشکان پوست صورت می‌گیرد ... ادامه مطلب

بیوگرافی

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465