اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
ارائه خدمات پوست
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل یا فیلر / تزریق فیلر بینی چه روشی است؟

تزریق فیلر بینی چه روشی است؟

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه بینی خود را زیباتر سازند از روش زیبایی تزریق فیلر بینی استفاده می‌کنند. در واقع این روش یکی از عمل‌های زیبایی برای بینی به شمار می‌رود که برخی از افرادی که از بینی خود و شکل ظاهری آن رضایت ندارند می‌توانند از این عمل زیبایی یعنی تزریق فیلراستفاده کنند.

فیلر بینی که همچنین به عنوان زیبایی غیرجراحی بینی شناخته می‌شود، به تغییرات شکل بینی که بدون مداخله جراحی انجام می‌شود، اشاره دارد. این روش معمولاً شامل تزریق فیلر پوست است. فیلرهای پوستی مانند فیلر اسید هیالورونیک محصولاتی هستند که برای اضافه کردن حجم ، به قسمت‌های مختلف صورت تزریق می‌شوند. از جمله قسمت‌های تزریق صورت می‌توان به لب‌ها ، چین‌های بینی (چروک بین لبه‌های بینی و گوشه‌های دهان و گونه‌ها) اشاره کرد.

تزریق فیلر بینی را در کلینیک دکتر لادن ناظمی، با سالها تجربه و مهارت در تزریق فیلر، در محیطی ایمن و مطابق با پروتکل‌های بهداشتی و با استفاده از معتبرترین برندهای فیلر موجود، در اصفهان تجربه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.

چگونگی انجام فیلر بینی

این عمل، شامل پر کردن بافت بینی است که معمولاً با یک کرم بی‌حسی به مدت 20 تا 30 دقیقه انجام می‌شود، سپس در نواحی کلیدی که توسط متخصص و بیمار تعیین می‌شود، تزریق انجام می‌شود و از این طریق از نظر زیبایی اصلاح حاصل می‌شود. تزریق معمولاً 10-5 دقیقه طول می‌کشد و در کلینیک انجام می‌شود.

فیلر بینی

کاربردهای فیلر بینی

پیشرفت‌های خاصی در مورد اصلاح فرم بینی بدون جراحی وجود دارد.

پل کوچک:

اگر پل بینی شما کوچک می‌باشد و علاقه به اصلاح آن دارید، روش زیبایی غیرجراحی بینی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. با تزریق فیلر، می‌توان باعث افزایش ارتفاع پل بینی شد. استفاده از روش زیبایی غیرجراحی بینی، برای افزایش حجم پل بینی بیشتر توسط افرادی از نژاد آسیایی یا آفریقایی-آمریکایی که پل بینی کوتاهی دارند، درخواست می‌شود.

برجستگی بینی:

اگرچه از فیلر نمی‌توان برای حذف برجستگی در بینی استفاده کرد، اما در برخی موارد می‌توان اطراف برآمدگی را با فیلر پر کرد تا ظاهری صاف ایجاد شود. این امر باعث کوچک شدن بینی نمی‌شود؛ اما می‌تواند کانتور و شکل بینی را بهبود بخشد. این روش در افرادی که برآمدگی یا قوز بزرگی در بینی خود دارند می‌تواند با از بین بردن قوز بینی، بسیار مؤثر می‌باشد. اگر برآمدگی بینی بسیار بزرگ باشد، جراحی زیبایی بینی بهترین انتخاب می‌باشد.

فرو رفتگی در پل بینی:

اگر در بینی خود فرو رفتگی یا شکاف داشته باشید، روش زیبایی غیر جراحی بینی می‌تواند این موارد را اصلاح کند. فیلر ها برای اصلاح فرو رفتگی ها مناسب می‌باشند؛ زیرا باعث افزایش حجم می‌شوند.

اصلاح جراحی قبلی:

اگر قبلاً عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اید و از نتیجه‌ی آن راضی نیستید، با این روش می‌توانید برخی نقایص را بدون جراحی مجدد برطرف کنید.

بی‌نظمی‌ها:

در برخی موارد، روش زیبایی غیر جراحی بینی در اصلاح بی‌نظمی‌ها یا بهبود تقارن بینی بسیار مؤثر می‌باشد. با فیلر می توان نواحی مورد نظر را با دقت پر کرد تا یک ساختار متقارن و منظم در بینی ایجاد کرد.

مزایای فیلر بینی

فیلر بینی مزایای بسیاری را برای بیماران به همراه دارد. برای بسیاری از بیمارانی که مایل به انجام عمل جراحی نیستند یا در حال فکر کردن به جراحی هستند اما هنوز تصمیم نگرفته اند، گزینه خوبی است. مشخص کردن روتوش بسیار آسان است. یک تزریق ساده برای اضافه کردن مقدار کمی فیلر به یک منطقه خاص کافی است. با این خاصیت ها، بینی تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب، می تواند با تزریق شکل بگیرد و فیلر بینی در مقایسه با تکنیک های جراحی بسیار اقتصادی‌تر است.

معایب فیلر بینی

دو عیب اصلی وجود دارد. اول: نتیجه دائمی نیست. زمان اثر بسته به نوع مواد فیلر متفاوت است. بسته به مواد و تکنیک تزریق، نتیجه می تواند یک یا دو سال طول بکشد.

دوم: محدودیت اصلی تکنیک این است که فقط می تواند به حجم اضافه کند. اگر هدف کوچک کردن بینی یا در صورت وجود قوز و انحراف شدید، تزریق فیلر به تنهایی کافی نیست، بنابراین ممکن است فیلر بینی برای هر شرایطی مناسب نباشد، زیرا با این روش برخی از نقص‌های بینی قابل اصلاح نیست.

آدرس اینستاگرام دکتر لادن ناظمی

عوارض جانبی احتمالی فیلر بینی

چندین ماده فیلر وجود دارد که می‌توانند عوارض جانبی مختلفی داشته باشند. اگرچه واکنش‌های ناخواسته بندرت وجود دارد. عوارض جانبی احتمالی فیلر بینی را می توان به شرح زیر ذکر کرد:

با افزایش سن، گونه ها حجم خود را از دست می‌دهند و فرمی افتاده پیدا می‌کنند. تزریق ژل گونه یکی از روشهای غیرتهاجمی و کم عارضه است که در زمانی کوتاه، نتایج فوری بسیار موثری در زیبا سازی گونه ها خواهد داشت. با تزریق ژل گونه در اصفهان توسط دکتر لادن ناظمی، با استفاده از مرغوب ترین فیلرها و مهارت ایشان در تزریق، شاهد تغییراتی طبیعی و اثرگذار در زیبایی چهره خود باشید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورتنکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

پوست صورت بسیار حساس است و موهای زائد این ناحیه در زیبایی صورت اثرگذار هستند. به همین دلیل افراد مختلف روشهای متفاوتی را برای از بین بردن موهای صورت انتخاب می‌کنند. استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد صورت از موثرترین روشهای موجود است که قسمت قابل توجهی از مراجعات به مراکز پوست را شامل میشود ... ادامه مطلب

مهم ترین نکات تزریق ژل به پیشانیمهم ترین نکات تزریق ژل به پیشانی

تزریق ژل پیشانی در اصفهان توسط دکتر لادن ناظمی با بهترین نتایج همراه است. دکتر ناظمی با بهره گیری از سالها تجربه و کسب مهارت در تزریق ژل، یکی از بهترین پزشکانی هستند که اینگونه خدمات را به مراجعین مطب خود ارائه می‌نمایند ... ادامه مطلب

لیفت پوست با نخ یکی از روشهای نوین جوانسازی پوستلیفت پوست با نخ یکی از روشهای نوین جوانسازی پوست

در روش لیفت پوست با نخ، بازسازی بافت‌ها از طریق تحریک کلاژن‌ها و نئوواسکیولاریزیشن برای تقویت بافت‌ها و افزایش کشسانی پوست به خوبی انجام میشود ... ادامه مطلب

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465