اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
مثل فصل ها زیبا باشید
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جوانسازی پوست / روشهای غیر جراحی رفع افتادگی گوشه های لب

روشهای غیر جراحی رفع افتادگی گوشه های لب

لب‌ها تأثیر عمیقی بر زیبایی چهره می‌گذارند و در عین حال، همراه با افزایش سن بیش از هر عضو دیگری در صورت، اسیر افتادگی می‌شوند. بالا رفتن سن باعث می‌شود تا پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. افتادگی لب ها یک عارضه طبیعی است که احتمالاً هر کسی در گذر زمان آن را تجربه خواهد کرد. این پوست شل شده به وضوح تمام فرم زیبای صورت را تخریب می‌کند. در این بین، لب‌هایی که در پایین‌ ترین بخش صورت قرار دارند، بیش از هر عضو دیگری تحت تأثیر افتادگی پوست قرار گرفته، ممکن است فرم زیبای خود را از دست بدهند تا جایی که فاصله زیادی میان لب بالایی و بینی ایجاد شده و یا اینکه گوشه‌های لب به حالتی افتاده قرار می‌گیرند. لیفت لب به عملی گفته می‌شود که طی آن فاصله لب بالا و بینی در حد نرمال و متناسب با اجزای صورت، کاهش یافته، همچنین در صورت نیاز، گوشه‌های لب نیز به سمت بالا سوق داده می‌شود.انواع مختلفی از روش‌ها وجود دارند که می‌توانند در بافت لب شما تزریق شوند و منجر به لیفت آن گردند، لذا در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.

کلینیک پوست مو و لیزر دکتر لادن ناظمی یکی از مراکز معتبر و مجهز در اصفهان است که با ارائه انواع خدمات جوانسازی پوست مانند رفع افتادگی اطراف لب و لیفت پوست صورت ، پوستی جوان، شاداب و با طراوت را به شما مراجعین محترم هدیه می‌نماید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.

انواع لیفت لب و بالا کشیدن لب ها

لیفت لب با نخ

لیفت لب با نخ روشی غیرجراحی است که در آن از نخ‌های کوچک جذبی برای صاف کردن خطوط ریز دور دهان و افزایش تولید کلاژن استفاده می‌شود. در روند لیفت با نخ ، نخ‌ها به زیر پوست و حاشیه‌ی دور لب تزریق می‌شوند تا باعث برجسته شدن و کانتور لب شوند. برخلاف فیلرهای لب که باعث حجیم شدن لب می‌شوند، لیفت لب بانخ باعث خمیده‌تر و مشخص‌تر شدن ناحیه‌ی کمانی شکل بالای لب می‌شود. لیفت لب با نخ برای افرادی که می‌خواهند به جای ظاهر برجسته و پری که فیلرها ایجاد می‌کنند لب‌هایی طبیعی داشته باشند، مناسب است.

لیفت لب با بوتاکس

لیفت لب با بوتاکس را می‌توان به‌منظور افزایش اندازه لب بالایی و پایینی یا رفع افتادگی‌های گوشه دهان استفاده کرد. توجه کنید که در لیفت لب با تزریق بوتاکس حجم لب‌های شما افزایش پیدا نمی‌کند. در این روش تنها لب‌ها کمی به سمت بالا می‌روند تا اندازه آنها با یکدیگر متناسب باشد. برای رفع افتادگی اطراف دهان با این روش نیز ماده بوتاکس به‌طور مساوی به طرفین دهان تزریق شده و حالتی قرینه به آن می‌بخشد. این روش نیازی به دوره نقاهت نداشته و مراقبت خاصی نیز نیاز ندارد.

لیفت لب با ژل

ژل‌های مورد استفاده در این روش حساسیت زا نیستند و مواد سازنده آ‌نها نیز کاملاً با پوست و لب‌های شما سازگاری دارد. رایج‌ترین ژل‌هایی که امروزه استفاده می‌شوند از یک فرم اسید هیالورونیک استفاده می‌کنند که یک ماده طبیعی در بدن است. ژل‌های اسید هیالورونیک با هدف حجم دهی و بهبود شکل و ساختار، به دقت به لب‌ها تزریق می‌شوند. اثرات تزریق اسید هیالورونیک معمولاً حدود شش ماه تا یک سال دوام دارند. پس از این مدت زمان، به منظور حفظ حجم مورد نظر لب‌ها، نیاز به تزریق بیشتر خواهد بود.

روشهای غیر جراحی رفع افتادگی گوشه های لب

بوتاکس افتادگی گوشه لب

در این روش پزشک پیش از تزریق شما را معاینه می‌کند تا محل‌های تزریق به‌طور دقیق مشخص شوند. پس از آن در طول جلسه درمانی تزریق بوتاکس انجام شده و نتایج آن بلافاصله پس از تزریق قابل تشخیص است. این نتایج حداکثر تا یک سال دوام آورده و پس از آن نیاز به ترمیم دارند. فرایند لیفت لب با بوتاکس بین ۲۰ تا ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید .

لیفت گوشه های لب با نخ

این روش کاملاً بدون درد بوده و با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در طول جلسات مشاوره پیش از لیفت لب با نخ، پزشک محل‌های ورود و خروجی نخ‌ها را دقیقاً مشخص می‌کند. پس از آن در طی جلسه درمانی نخ‌ها به کمک سوزن‌های بسیار ظریفی وارد بافت لب شده و فرم موردنظر را در آنها ایجاد می‌کنند. زخم‌های ریز ناشی از ورود و خروج سوزن از لب تا یکی دو روز باقی خواهند ماند؛ اما این به این معنا نیست که شما پس از انجام لیفت لب با نخ نیاز به استراحت دارید. توجه کنید که نخ‌های مورد استفاده در این روش قابل جذب هستند؛ بنابراین پس از مدتی نتایج لیفت لب با نخ از بین رفته و نیاز به ترمیم مجدد دارد. بسته به اینکه چه نوع نخی برای شما استفاده شود، اثرات این روش بین ۱ تا ۲ سال باقی خواهند ماند.

لیفت گوشه های لب با فیلر

در این روش از ژل هیالورونیک اسید استفاده می‌شود که کاملاً با ساختار پوست سازگاری داشته و قابلیت حجم دهی دارد. پس از اینکه پزشک، بررسی‌های اولیه را انجام داد و مقدار ژل تزریقی و محل مناسب تزریق ژل مشخص شد، محل تزریق بیحس و ضدعفونی می‌شود. در گام بعدی، با استفاده از سرنگ‌های مخصوص و سوزن‌هایی ظریف مواد به لایه‌های پوستی یا زیرپوستی در لب‌ها تزریق می‌شوند.

مزایای لیفت لب بدون جراحی

لیفت لب بدون جراحی مزایایی نسبت به لیفت لب با جراحی دارد که عبارتند از:

  1. لیفت لب بدون جراحی 20-30 دقیقه طول می‌کشد و دوران نقاهت کوتاهی نیز دارد.
  2. نتایج ظریفی بلافاصله مشهود خواهند بود و با افزایش حجم تدریجی فرمولاسیون HA لب‌ها نیز حجیم‌تر می‌شوند و ساخت کلاژن بعد از جذب نخ‌های لیفت ادامه دارد.
  3. لیفت لب بدون جراحی باعث کاهش چروک و خطوط ریز دور دهان خواهد شد.
  4. دوران نقاهت و استراحت ندارد.

کاندید نامناسب لیفت لب بدون جراحی

  1. اگر تبخال فعال دارید نباید عمل لیفت لب را انجام دهید.
  2. اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می‌کنید مثل آسپرین، وارفارین، در خطر بیشتری قرار می‌گیرید؛ زیرا باعث می‌شود خونریزی و کبودی بیشتری داشته باشید.

مراقبت های قبل از لیفت لب بدون جراحی

اینستاگرام دکتر لادن ناظمی

مراقبت‌های پس از لیفت لب بدون جراحی

عوارض لیفت لب بدون جراحی

دکتر لادن ناظمی یکی از پزشکان مجربی هستند که با کسب مهارت در نتیجه سالها فعالیت در زمینه های مختلف پوست، می‌توانند ارائه دهنده بهترین روشهای درمانی برای لکه های قهوه ای جای جوش در اصفهان به شما مراجعین محترم باشند. اگر مایل به کسب آگاهی بیشتر در زمینه درمان جای جوش توسط ایشان می‌باشید، با شماره‌های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کات گونه با تزریق فیلرکات گونه با تزریق فیلر

برجستگی گونه به طور قابل توجهی به زیبایی طبیعی صورت ما می‌‌ افزاید. از طریق تزریق فیلر می‌ توان به شکل موفقیت‌ آمیزی جهت این حجم دهی بهره برد. ... ادامه مطلب

سوالات رایج درباره تزریق ژل (فیلر)سوالات رایج درباره تزریق ژل (فیلر)

در این مطلب به سوالات بیشتر پرسیده شده از سوی بیماران و کاربران در ارتباط با تزریق ژل یا فیلر پاسخ داده میشود. ... ادامه مطلب

تورم بیش از حد لب پس از تزریق ژلتورم بیش از حد لب پس از تزریق ژل

ورم لب پس از تزریق ژل، یکی از عوارض رایج این عمل میباشد که در برخی از افراد بیش از حد قابل انتظار است و مدت زمان طولانی تری هم این ورم باقی میماند ... ادامه مطلب

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465