اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
ارائه خدمات پوست
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق چربی / مراحل تزریق چربی به باسن

مراحل تزریق چربی به باسن

تغییر فاکتورهای زیبایی در جهان امروز باعث شده است که افراد زیادی به فکر استفاده از روش‌های مختلف برای زیباتر و متناسب‌تر کردن اندام خود بیفتند. روش‌هایی وجود دارد که با ایجاد کمترین درد و عارضه، نتایج بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند و اعتمادبه‌نفس فرد را به حد زیادی افزایش می‌دهند. یکی از این روش‌ها تزریق چربی است که با استفاده از آن می‌توان با تجربه کمترین درد و آسیب در زمانی مناسب به نتیجه دلخواه رسید و زیبایی خود را چند برابر کرد.

تزریق چربی به باسن به‌منظور افزایش حجم باسن یا اصلاح فرم آن انجام می‌شود. این روش به نسبت جراحی یکی از روش‌های کم تهاجمی برای خوش‌فرم کردن باسن است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای پروتز باسن باشد. در این روش از چربی‌های بدن خود شخص برای فرم دهی به باسن یا افزایش حجم باسن استفاده می‌شود.

تزریق چربی در اصفهان توسط دکتر لادن ناظمی، در محیطی ایمن و مبتنی بر پرتوکل‌های بهداشتی، بسته به معیارهای شما و با استفاده از معتبرترین برندها انجام می‌پذیرد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.

مزایای تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن یکی از روش‌هایی است که می‌تواند بر اثرات ژنتیک غلبه کرده و شما را به ظاهر دلخواهتان نزدیک کند، بنابراین اگر به دنبال یکی از اهداف زیر هستید، می‌توانید از این روش استفاده کنید:

ماندگاری تزریق چربی به باسن

مراحل انجام تزریق چربی به باسن

  1. این روش معمولاً تحت بیهوشی انجام می‌شود؛ اما در روش‌هایی که حجم کمتری از چربی تزریق می‌شود، ممکن است فقط با بیحسی موضعی (داروهای بیحس کننده) انجام شود.
  2. جراح شما از لیپوساکشن برای برداشتن چربی از سایر نواحی بدن شما مانند شکم و ران استفاده می‌کند. تزریق چربی به خودی خود شامل ایجاد برش در پوست و سپس استفاده از لوله‌ای برای برداشتن چربی از بدن است.
  3. ذخایر چربی که به تازگی از بدن شما خارج شده است، تصفیه شده و آماده تزریق به باسن می‌شود.
  4. جراح شما با تزریق چربی فرآوری شده به نواحی خاصی از باسن، کار خود را به پایان می‌رساند تا ظاهر گردتر و کامل‌تری ایجاد شود. معمولاً جراح سه تا پنج برش در اطراف باسن برای تزریق چربی ایجاد می‌کند.
  5. هر دو برش لیپوساکشن و تزریق چربی با بخیه بسته می‌شوند و جراح، خطر خونریزی شما را به حداقل می‌رساند.

مراقبت قبل از تزریق چربی به باسن

4 هفته پیش از عمل، استعمال دخانیات یا هر نوع ماده مخدر قطع شود. مصرف مشروبات الکلی به طور کلی حذف شود. همچنین باید از مصرف هر گونه داروی ضد التهاب، قبل از عمل خودداری کرد؛ چراکه این دارو، موجب ایجاد اختلال در جریان گردش خون می شود.

مراقبت بعد از تزریق چربی به باسن

ماندگاری تزریق چربی به باسن

ماندگاری تزریق چربی به باسن وابسته به شرایط بدنی فرد است. در واقع دوام و ماندگاری چربی به باسن در افراد مختلف متفاوت است. اگر چربی به درستی و به طور اصولی تزریق شود، جریان خون در بافت چربی، سبب تغذیه آنها شده و نتیجه درمان می تواند دائمی و همیشگی باشد. این تکنیک دارای تأثیرات بلند مدتی است، به طوری که سلول‌های چربی تزریق شده به جایگاه خود برنمیگردند و برای مدت زمان زیادی ثابت می‌مانند. در صورتی که پس از انجام این تکنیک، وزن بیمار تغییر و تحولات زیادی داشته باشد، ممکن است تأثیرات آن کم شود، بنابراین میزان ماندگاری تزریق چربی به باسن تا حدودی به مراقبت‌های بیمار بستگی دارد، به عنوان مثال باید سعی کنید که وزن خود را حفظ کنید.

فاکتورهای مختلفی در میزان ماندگاری چربی به باسن نقش دارند. مهم ترین فاکتورها عبارتند از:

هزینه تزریق چربی به باسن

همان طور که گفته شد روند انجام تزریق چربی به باسن دو مرحله است. ابتدا باید برداشت چربی انجام شود و سپس در مرحله بعدی این چربی ها به باسن تزریق می شود، بنابراین به نوعی جراحی محسوب می شود که زمانبر است و روندی طولانی دارد. هزینه ای که برای این جراحی دریافت می شود از سوی متخصصین مختلف، متغیر است. در مواردی نیز پزشکان بسته به کیفیت تجهیزاتی که در روند جراحی استفاده می کنند هزینه ها را محاسبه می کنند، بنابراین نمی توان تعرفه ثابتی برای این جراحی زیبایی تعیین کرد.

اینستاگرام دکتر لادن ناظمی

خطرات تزریق چربی

از بین عوارض مشاهده شده در تزریق چربی به باسن می‌توان به این نکات اشاره کرد:

  1. بعد از جراحی تا مدتی باسن متورم خواهد بود. معمولاً تا سه هفته. میزان تورم می‌تواند بسته به میزان چربی تزریق شده متفاوت باشد.
  2. در محل‌هایی که چربی برای انتقال از آنها برداشته شده، ممکن است شاهد کبودی باشید. کبودی، التهاب یا خارش ، واکنش‌های طبیعی هستند و جای نگرانی ندارد.
  3. در محل تزریق چربی، ممکن است فرد دچار مقداری عفونت یا خونریزی شود. در این صورت، نباید خودسرانه به استفاده از دارویی دست بزند. مراقبت صحیح و زیر نظر پزشک، این مشکلات را در مورد محل زخم‌ها برطرف می‌کند.
  4. ممکن است در محل تزریق چربی به باسن، پوست دچار سلولیت یا ترک‌خوردگی بشود. اگرچه اتفاقی نادر است؛ اما ممکن است رخ دهد و نیازمند پیگیری است؛ زیرا می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که چربی تزریق شده به‌خوبی جاگیر نشده است.
  5. درصورتی‌که پزشک حاذق نباشد، ممکن است تزریق به‌صورت نامتقارن صورت بگیرد و ظاهر ناخوشایندی ایجاد کند.

در مطب دکتر لادن ناظمی، تزریق ژل لب در اصفهان با استفاده از بهترین برندهای ژل یا فیلر موجود و با تکیه بر دانش و کسب سالها تجربه در این زمینه انجام می‌پذیرد؛ و به همین جهت نتایج درخشانی نیز حاصل می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره‌های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نکات مهم در تزریق فیلر چانهنکات مهم در تزریق فیلر چانه

یکی از روشهای زیبایی نسبتاً متداول، تزریق فیلر به چانه است که جزو امن ترین راه‌ها برای دستیابی سریع و آسان به یک چانه برجسته‌تر و زیباتر می‌باشد ... ادامه مطلب

تاثیر زاویه سازی فک و چانه با تزریق فیلرتاثیر زاویه سازی فک و چانه با تزریق فیلر

زاویه دهی به فک و صورت، روش سریعی است که به‌وسیله‌ی آن، بدون استفاده از عمل جراحی، فرم خط فک و صورت تغییر داده می‌شود. ... ادامه مطلب

بوتاکس اولی ها بدانندبوتاکس اولی ها بدانند

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که تا به حال اقدام به تزریق بوتاکس نکرده اید ولی به فکر انجام آن هستید؛ مطالعه ادامه این مطلب می‌تواند دید درستی از این روش، عوارض، نتایج و ماندگاری آن به شما بدهد تا با آگاهی بیشتری اقدام به تزریق بوتاکس نمایید ... ادامه مطلب

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465