اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111 - تلفن : 32240913 - 031
ارائه خدمات پوستمثل فصل ها زیبا باشید
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل یا فیلر / آیا تزریق ژل لب با عوارض همراه است؟

آیا تزریق ژل لب با عوارض همراه است؟

همه اقدامات زیبایی و جوانسازی در کنار مزایا و محاسنی که دارند ؛ ممکن است عوارضی هم در پی داشته باشند. تزریق ژل لب به عنوان یکی از اقدامات پرترافیک مراکز پوست نیز از این قاعده مستثنی نیست و قطعا با عوارضی همراه خواهد بود که البته این عوارض در صورت انجام درست و اصولی تزریق ژل لب بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی می‌باشند.

در ادامه این بحث به عوارض مختلف افزایش حجم و فرم دهی لبها با تزریق ژل پرداخته می‌شود. برای دانستن مطالبی در این باره؛ به ادامه مطلب توجه فرمایید.

اقدامات زیبایی، افزایش حجم و جوانسازی پوست صورت و بدن توسط دکتر لادن ناظمی، با تکیه بر دانش و مهارت ایشان، و با مطلوب ترین نتایج انجام می‌شود. بهترین تزریق ژل لب در اصفهان نیز از جمله اقداماتی است که می‌تواند با کمترین عوارض و ایجاد زیبایی طبیعی به وسیله ایشان صورت پذیرد. اگر مایل به بهره مندی از این خدمت می‌باشید؛ لطفا با شماره های 32240913 - 031 و 09336900224 تماس حاصل فرمایید.

عوارض تزریق ژل

در گذشته عوارض تزریق ژل لب به دلیل استفاده از فیلرهای دائمی، بسیار زیاد و آزار دهنده بود.
عوارض فیلرهای دائمی عبارت بود از:

عوارض فیلرهای غیر دائمی یا هیالورونیک اسید

امروزه اغلب ژل هایی که برای تزریق به لب، صورت و بدن بکار برده می‌شوند؛ بر پایه هیالورونیک اسید هستند و با حداقل عوارض همراه می‌باشند. با این وجود عوارض کوتاه مدت و بلند مدتی را پس از تزریق همین ژل ها به لب و سایر نقاط صورت و بدن، می‌توان پیش بینی کرد که البته بسیاری از آنها زودگذر و ناچیز هستند و برخی نیز ممکن است کمی آزار دهنده باشند.

عوارض قابل پیش بینی و زودگذر تزریق ژل لب که اغلب در اکثر افراد نیز دیده می‌شوند؛ با گذشت زمان اندکی از این عمل و مراقبتهای پس از تزریق ژل لب به راحتی قابل رفع می‌باشند. ولی برطرف نمودن عوارضی که در نتیجه تزریق توسط افراد غیر پزشک یا بدون مهارت کافی ایجاد می‌شوند، همچنین رفع پیامدهای بکارگیری فیلرهای غیر استاندارد، نامرغوب و بدون تاریخ، ممکن است زمان بیشتری به طول انجامد و اقداماتی خاص را بطلبد.

عوارض تزریق ژل لب

عوارض معمول و کوتاه مدت تزریق ژل لب

عوارض کوتاه مدت و قابل پیش بینی تزریق ژل لب که با استفاده از کمپرس یخ و رعایت برخی نکات توصیه شده توسط پزشک، از بین میروند عبارتند از:

اینستاگرام دکتر ناظمی

عوارض غیر معمول و ماندگارتر تزریق ژل لب

ایجاد عفونت

اگر ابزار تزریق ژل لب، فیلر مورد استفاده قرار گرفته و شرایط محیطی اینکار از استریل و استاندارد لازم برخوردار باشد، امکان ایجاد عفونت لبها بسیار کاهش می‌یابد.

گلوله شدن دائمی لبها

این عارضه ممکن است به دلیل بکارگیری فیلرهای نامرغوب و غیر استاندارد یا عدم تناسب ژل استفاده شده با بافت لب ایجاد شود.

در مواردی هم ممکن است به هر دلیلی انتظارات شما از تزریق ژل لب برطرف نشود و بخواهید لبهایتان را به شرایط قبل از تزریق باز گردانید که در این صورت نیز اگر از ژل هیالورونیک اسید استفاده کرده باشید؛ با تزریق آنزیم می‌توانید به این خواسته دست یابید.

لیزر موهای زائد در سال‌های اخیر به یکی از بهترین روشهای رهایی از موهای مزاحم بدن و صورت تبدیل شده است؛ که به نوعی می‌توان گفت تنها روش حذف دائمی موهای زائد می‌باشد. آنچه که ایجاد عوارض لیزر موهای زائد را به حداقل می‌رساند؛ انجام آن در مراکز معتبر و توسط افراد کار آزموده و مجرب، همچنین استفاده از دستگاه مناسب است که البته یکی از بهترین آنها لیزر الکساندریت است. توصیه می‌شود برای انجام لیزر موها زائد در اصفهان، حتما به مطب های مجاز و دارای مجوز مراجعه نمایید تا هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی کرده باشید و همچنین با عوارض غیر معمول این روش مواجه نشوید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک ب ، طبقه اول ، واحد 111
تلفن : 32240913 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فیلر مو چیست و چه مزایایی دارد؟فیلر مو چیست و چه مزایایی دارد؟

هیر فیلر در واقع یک روش درمانی بسیار موثر برای افرادی است که موهای نازک و در حال ریزش دارند و یا اخیراً دچار ریزش مو شده اند. هیر فیلر به صورت تزریقی انجام می‌شود و با استفاده از این روش، شاهد بازگشت موها و پرپشت شدن مو خواهید بود ... ادامه مطلب

همه چیز درباره تزریق ژل الانسههمه چیز درباره تزریق ژل الانسه

الانسه محصولی از نسل جدید فیلرها می باشد که در قدرت ماندگاری بی رقیب است. این فیلر، پوستی طبیعی و فوق العاده زیبا را به شما هدیه خواهد داد و جوانی را به شما باز می گرداند. ژل استثنایی الانسه، نیاز همه افراد به داشتن یک پوست شاداب و چهره جذاب را برآورده ساخته است ... ادامه مطلب

رینوپلاستی غیر جراحی با پلکسر بینیرینوپلاستی غیر جراحی با پلکسر بینی

کوچک کردن بینی با پلکسر یا پلاسماجت یکی از روشهای جدید در زیبایی بینی بدون عمل جراحی است. دستگاه پلکسر از دستگاه های مورد استفاده در فرم دهی بینی است ... ادامه مطلب

بیوگرافی

دکتر لادن ناظمی در سال 1387 تحصیلات خود را در رشته پزشکی به پایان رسانید و پس از آن با طی دوره های مختلفی در زمینه Aesthetic Medicine ( پزشکی زیبایی ) فعالیت خود را آغاز نمود .

وی دارنده گواهینامه بین المللی PRP و skin care از کانادا و دانشگاه تهران و عضو آکادمی زیبایی از آمریکا می باشد .

در حال حاضر با جدیدترین دستگاه های موجود در زمینه پوست مو و لیزر در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد .


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465